Najžiadanejšie služby

 •  Služba  „exteriér“

Exteriér vozidla umyjeme značkovou autokozmetikou, pri každom umývaní navoskujeme jemným tekutým voskom a ručne vytrieme jelenicovými utierkami do sucha. V rámci tejto služby umyjeme aj gumové interiérové koberčeky. Zákazníci vyhľadávajú službu najmä v zimných mesiacoch pre zbavenie karosérie a podvozku posypovej soli. Služba trvá do 30 min.

 

 •  Služba  „interiér“

Obsahuje prácu len na interiéri vozidla. Tento je však dokonale povysávaný, zbavený prachu a nečistôt. Na záverečné doleštenie plastov a okien v interiéri používame overené prípravky autokozmetiky. Prácu ukončíme do 30 min.

 

 • Služba „MALÝ KOMPLET“ (vyčistenie interiéru a umytie exteriéru) – cenovo výhodná služba 

Táto služba je v našej ponuke najžiadanejšou službou pretože v sebe spája komplexnú starostlivosť o interiér a exteriér vozidla za použitia značkových umývacích a čistiacich prípravkov. Jej časová náročnosť je cca. 45 minút.


 • Pravidelné voskovanie vozidla ochranným voskom, resp. nového vozidla 

Zo skúseností doporučujeme minimálne štyrikrát ročne voskovanie laku vozidla ochranným voskom, ktorý zvýši jeho odolnosť pred poškodením, zaručí väčší lesk a odstráni drobné škrabance. Celý proces trvá cca. 2 hodiny.

 

 • Ručné alebo strojové leštenie laku karosérie vozidla 

Podľa stavu laku karosérie Vám doporučíme ručné, alebo strojové leštenie. Na strojové leštenie používame najnovšiu technológiu svetovej značky RUPES. Časová náročnosť je cca.3 hodiny.

 

 • Príprava vozidla na predaj „VEĽKÝ KOMPLET“ (vyčistenie interiéru, umytie exteriéru, tepovanie čalúnenia, vyčistenie a konzervácia kože, voskovanie vozidla, umytie motora) 

Ak predávate vozidlo my urobíme maximum , aby bolo čisté, pripravené na predaj. V podstate vieme vyčistiť všetky nečistoty, ktoré by sa mohli na vozidle vyskytnúť, či už v jeho interiéri, alebo exteriéri. Táto služba nám pri detailnosti čistenia, umývania, tepovania a vysušenia vozidla určite zaberie minimálne 8 hodín.

 

 • Vysávanie, čistenie a tepovanie zadných sedačiek a koberčekov, kde sedávajú Vaše malé detičky, resp. detských sedačiek 

Vieme, že tieto časti interiéru sú veľmi často znečistené, preto nie je pre nás problém ich expresné vytepovanie a vysušenie. Stihneme to za 2 hodiny.

 

 • Kvalitné hĺbkové tepovanie farebne svetlého interiéru vozidla 
Svetlé interiéry vozidiel tepujeme za použitia značkového tepovača Kärcher a prípravku určeného na tento druh tepovania. Ak je výsledok nedostatočný, tepovanie opakujeme. Náš vyškolený zamestnanec pracuje na dokonalosti výsledku tepovania minimálne 8 hodín.


 • Dezinfekcia klimatizácií a interiéru vozidla

O túto službu máte záujem po celý rok, pretože zbaví interiér  a klimatizáciu auta baktérií, alergénov, roztočov a plesní. Odstráni zápach po zapnutí klimatizácie a zabezpečí dlhotrvajúcu vôňu interiéru, čím celkovo zlepšuje atmosféru počas jazdy. Trvá to len 30 min.

 

 • Expresné vyčistenie a ošetrenie koženého interiéru vozidla

V tomto prípade si môžete vybrať len vyčistenie kože, alebo jej vyčistenie a ošetrenie – impregnáciu prípravkom, ktorý kožu ochráni a konzervuje. Zo skúseností doporučujeme túto pravidelnú starostlivosť z hľadiska jej dlhej životnosti. Podľa farebnosti a znečistenia koženého interiéru, časová náročnosť služby bude cca. 2. hod.

 

 • Pre veľký záujem zákazníkov predávame darčekové poukážky na všetky naše služby.
                                                     dpAKCIE